Kdo jsme?

Jsme 2 mladí lidé, manželé, kteří, jak už to bývá, od začátku vztahu řeší, kde a jak budou po zbytek života žít. Danča vždy snila o roubence. David zase vždy říkal, že stavět dům nikdy nebude – do doby, než poznal Danču. Nyní jsme spolu již 7 let a máme 3 letého syna Daniela. Nadešel čas své názory sjednotit a rozhodnout se. Po zvážení všech možných pro a proti, rozhodnutí padlo.  Ve prospěch roubenky.

Kdo píše tento blog?

David Šrubař

Proč píšu tento blog?

Od doby, kdy mi rodiče koupili můj první počítač (v prvním ročníku na střední škole) se zajímám o počítače. Možná jsem byl od mala divný, když jsem se na počítači učil programovat, rozumět mu, zatím co mí vrstevníci měli primárně počítač na hraní počítačových her. Ty mě moc nebavily a moc jsem jich za svůj život nehrál (celkem asi tak 3 :-)). Bavilo mě usnadňovat si pomocí počítače život a bavilo mě, když mé „produkty“ usnadňovaly život ostatním. S tím, jak se snažím porozumět všemu kolem stavby domu, zjišťuju, že nemůžu najít web, který by mi s tím pomohl. Existuje samozřejmě spousta webových stránek o domech, stavebnictví atd., ale žádný web, který by mě provedl stavbou domu od A do Z. A to chci změnit. Nechci tady nikomu radit, co má dělat, jak a proč. Chci se jen podělit o to, čím vším si člověk  musí projít, než postaví dům. Budu rád, když tento web pomůže někomu najít odpovědi na jeho otázky. A budu rád, když mi tento web pomůže najít odpovědi na mé otázky. Třeba na něj zavítá odborník na něco, co zrovna budu řešit. Nebo někdo, kdo už problém, před kterým zrovna budeme stát, řešil. A když se takoví lidé podělí o svou zkušenost v komentářích, budu moc rád…

A také tento web píšu pro nás. Až budeme sedět a vzpomínat, kdy jsme začali, co jsme řešili, co jsme museli udělat. Tak všechno tady najdeme. Měla by to být taková malá kronika.

Taková malá „soukromá reality show“…

Dům stavíme poprvé. A snad i naposled. Jsme na začátku a už teď mi to připadá jako jedna velká reality show. Jen se nevysílá v televizi. Nic o tom nevíme, ale jdeme do toho. A jestli se chcete přidat, tak se přidejte. Aktivně nebo pasivně. Je to na vás. Můžete se jen dívat na tento web. Můžete nám radit – prostřednictvím komentářů u článků. Můžete se stavit a pomoct nám. Můžete nám nabídnout své služby. Můžete si přihřát svou vlastní polívčičku formou inzerce na tomto webu, jestli máte firmu, která nějakým způsobem souvisí s tím, o čem je tento web. Ozvěte se. Za to nic nedáte…

Chcete být součástí?

Chcete si stavbou našeho domu projít také? Virtuálně? Nechte mi dole svůj email. Jednou za čas vám pošlu souhrn nových článků, budete vědět, jak pokračujeme, kam jsme se posunuli.


Napište nám svou emailovou adresu a nic vám neunikne.

Maximálně 1x týdně vám zašleme email se souhrnem nových článků. Vaše emailová adresa nebude předána třetím stranám. Z odběru novinek se můžete kdykoliv odhlásit.